Kroužky v Novovesanu jsou již v plném proudu

Jako každý nový školní rok, jsme u nás v Novovesanu rozjeli mnoho kroužků pro děti. Získali jsme mnoho nových zájemců.

Stejně jako loni se rozjel kroužek turisticko-dobrodružný, který hned první hodinu podnikl zlatokopeckou výpravu s dětmi za dobrodružstvím.

Dále opět funguje kroužek keramiky, o který je stejnějako loni velký zájem. Proto je rozdělen na kroužek pro mladší děti do 10-ti let, který vede Alena Melingerová, pro starší děti od 10-let, který vede naše předsedkyně Blanka Havlová a na kroužek pro dospělé.

Velkým úspěchem je pro nás tento školní rok to, že pěvecký sbor Novovesánek se pod vedením sbormistryně Mgr. Zuzany Kubelkové velmi rozrostl a mohl se tak rozšířit do dvou skupin mladších a starších zpěváčků, díky čemuž se tak může Zuzana dětem lépe věnovat.

Zuzana Kubelková dále poskytuje soukromé hodiny hry na kytaru, na piáno a sólového zpěvu, které se také těší velkému zájmu.

Kromě kroužků pro děti u nás opět každou středu probíhá od 18:30 jóga s Majdou, kde jsme přivítali mnoho nových tváří a budeme rádi, když jich přibude ještě více.

Již druhým rokem pokračujeme také ve spolupráci s Centrem denních služeb a jejich mentálně postiženýmy klienty, kteří dvakrát týdně navštěvují naši keramickou dílnu a tvoří s námi z keramiky.

Velmi nás těší, že je o naše služby zájem a doufáme, že tomu tak bude i v dalších letech. :)

Za Novovesan Šárka Kohoutová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář