Lezeckou stěnu jsme slavnostně otevřeli dětem

a bude se střihat

V letošním roce jsme si předsevzali rozšířit zázemí pro sportovní aktivity v našem spolkovém domě. Jeden vskutku smělý plán se nám již podařilo dokončit. Díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy se nám povedlo zajistit významnou část finančních prostředků na stavbu boulderingové stěny. Zbývající prostředky jsme si zajistili z vlastní činnosti, od dárců a partnerů. Přes prázdniny jsme připravili zázemí, výrobce pracoval na kostře modulu a v závěru měsíce srpna došlo na natírání, vrtání, kotvení a instalaci. Slavnostní přestřižení pásky jsme naplánovali na úterý 3. září, kdy k nám dorazila komise celostátní soutěže Vesnice roku. A tak se slavnostního přestřižení pásky chopili zástupci ministerstev pro místní rozvoj, zemědělství i životního prostředí, aby pod bedlivým dohledem ostatních návštěvníků otevřeli další sportovní zázemí u nás. Samožřejmě, že ihned došlo na zatěžkávací zkoušku. Vydržela. A teď už je vše připraveno pro naše nejmenší, kteří už se na novou aktivitu moc těší.

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům našeho sdružení za pomoc a zejména pak Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za významnou finanční pomoc.

stavba roste

umisťování chytů

střih, šmik a je to :-)

Příspěvek byl publikován v rubrice HoroLEZÁCI, kroužky, volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.