joga opět zahájena

Majda Halamová

Majda Halamová

Již tuto středu 11. září začínáme po prázdninové pauze s jogou. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

A co o sobě píše Magdaléna Halamová, cvičitelka jogy?

Jogu učím v Jablonci n.N. a Nové Vsi ve spolkovém domě Novovesan od roku 2012. V předešlém roce jsem vystudovala intenzivní roční kurz cvičitele jogy 2.třídy u Ivany a Jana Knaislových.

Pravidelně se účastním dalších seminářů a prohlubuji své znalosti, které potom mohu předávat dál. Měla jsem možnost cvičit a meditovat (nejen) s indickými učiteli. (Shiva Shankar, Brajesh Sharma, Mytri Ritodgata). V roce 2010 jsem navštívila Indii, kde jsem ochutnala různé druhy jogy. Joga je můj život.

Co znám a umím, předávám dál.

Joga na Nové vsi je ve večerních hodinách, proto je spíše relaxační, klidná. Hodně se zaměřuji na správné dýchání, uvolnění celého těla a psychiky, uvědomování si pocitů. Samozřejmě si procvičíme celé tělo, protáhneme svaly, šlachy, uvolníme a posílíme záda, která bolí myslím téměř každého. Jako bonus si odnesete klidnou a spokojenou mysl.

Joga je vynikající na odbourání stresu a fyzického i psychického napětí. Je vhodná pro ženy a muže každého věku (tento kurz je určen pro lidi od 18 let).

 

Jste vítáni, přijďte vyzkoušet zdarma.

 

Začínáme ve středu 11.září od 18:30 hodin. Je vhodné mít pohodlné, spíše teplé oblečení a pokrývku na přikrytí při relaxaci. Podložky jsou k zapůjčení na místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.