Zahájení kroužků 2012/2012

Po zápisech na pravidelné kroužky pro děti i dospělé postupně začínají fungovat všechny aktivity. V letošním roce se nám opět přihlásilo více zájemců než v předchozích letech a tak jsme naplnili kapacitu téměř všech nabízených kroužků, některé jsou dokonce plně obsazené, takže nemůžeme přijímat další případné zájemce. Z novinek nebudeme otevírat pouze dramaťáček pro nejmenší, neboť zde se nesešel minimální počet zájemců.

Sbor Novovesánek – každé úterý od 15.15h – případné nové zájemce přibíráme i v průběhu roku

keramika pro děti – každé úterý od 16,30h – plně obsazeno

výuka hry na kytaru – každé úterý odpoledne – ještě jedno volné místo od 17h

kulinářský kroužek – každý čtvrtek od 15.15h – ještě jedno volné místo

břišní tance pro děti – každý čtvrtek od 18.00h – ještě jedno volné místo

břišní tance pro dospělé – každý čtvrtek od 19.15h – ještě 2 volná místa

cvičení rodičů s dětmi – každý pátek od 10.00h – ještě 1 volné místo

turistický kroužek – každý pátek od 15.30h – je možné přijímat další zájemce, kroužek by se již rozdělil na mladší a starší děti

keramika dospělí – 1x za čtrnáct dnů pátek od 18.30h – plně obsazeno

V letošním roce můžeme rozšířit aktivity i kapacitu kroužků nejen díky novým prostorám, ale také díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které nás podpořilo finanční dotací na nákup a ušití krojů pro Novovesánek, materiálového vybavení na kroužek keramiky či nákup nové velké pece a podpořilo nákup běžeckých lyží pro turistický kroužek. Tak doufáme, že si děti vše náležitě užijí. Přejeme všem mnoho nových zážitků, nových přátelství, nových dovedností a samozřejmě také mnoho zábavy při společně sdílených aktivitách.

Příspěvek byl publikován v rubrice keramika, kroužky, sbor, turisti, volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.