Novovesan se stěhuje

opravy, úpravy, stěhování

„Tak prý Novovesan koupil Opál“ vítala mě věta, jen co jsem vstoupila do dveří naší hospůdky. „O tom bych snad něco věděla“ opáčila jsem a přisedla. Věc se má tak, že budovu bývalého Opálu koupili lidé, kteří mají sympatie k počínání Novovesanu a většina z nich je i členem tohoto sdružení. Protože jsme všichni mohli sledovat roční přešlapování vedení naší obce i školy v případě žádosti našeho spolku o pronájem nevyužívaných prostor půdy školy, asi nikoho nepřekvapí, že jsme se začali starat i o jiné alternativy. Z prodeje buchet a provozování kroužků za nákladové ceny bychom sami dům jen těžko koupili. Leda by nám někdo nějaký dům odkázal J Všechno, co máme, je především naše nadšení, nápady a ochotné ruce, které se nebojíme používat. Proto jsme nabídku na využívání tohoto domu rádi přijali. Kromě příznivých provozních a finančních podmínek má tato nabídka obrovský bonus časové a prostorové svobody.

Milan dává do kupy elektriku

Během prázdnin pracujeme na nezbytných úpravách prostor pro kroužky, ale i všemožných volnočasových aktivit dospělých. Děláme všechno pro to, abychom na Den otevřených dveří měli připravené prostory pro zápisy a zahájení pravidelné činnosti. Dům je velký a tak budeme postupně přidávat další a další prostory k využívání tak, jak nám síly, čas a peníze dovolí. Máme v plánu během jednoho roku dát do provozu celou budovu. Tak nám držte palce a přijďte se podívat v sobotu 8. září. od 14.00 do 16.00 hodin. Pro ty, kdož nevědí – je to budova hned vedle školy, nelze ji minout.

dopravní zácpa na Nové Vsi? ... to jen každý spolkař přiváží, co může

Petr staví venkovní gril

 

 

na Petra vyšel úkol vyvrtat 200 hmoždinek :-)

Šárka se asi doslova roztrhne

Zuzka umí nejen zpívat, ale taky připravit klubovnu pro Novovesánek

Příspěvek byl publikován v rubrice kroužky, o nás, sbor, turisti, volný čas, workshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.