kroužky pro všechny i v dalším školním roce

Kroužky v příštím školním roce 2011/2012

Právě končící školní rok byl pro náš spolek premiérovým rokem v oblasti nabídky pravidelných volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Vstupovali jsme do něj s nadšením, ale i trochu s obavami, zda se najde u nás ve vsi dostatek zájemců pro realizaci takových aktivit. Dnes, téměř po roce, již můžeme trochu bilancovat. Od září do června jsme zajišťovali tuto nabídku: turisticko-dobrodružný kroužek pro kluky a holky od 5ti do 11ti let, kroužky keramiky pro nejmenší, mládež a dospělé, vznikl dětský pěvecký sbor Novovesánek a zahájili jsme výuku hry na kytaru. Zázemím pro kroužky byla budova novoveské školy. Po ročním fungování jsme s paní ředitelkou vyhodnotili spolupráci jako bezproblémovou a tak budou všechny kroužky v příštím roce pokračovat. Navíc rozšiřujeme nabídku o avizovaný kroužek vaření. Několik rodičů vzneslo dotaz ohledně výuky hry na flétnu. Máme možnost zajistit odborného pedagoga pro tuto aktivitu, proto se na případné další zájemce obracím, pokud máte zájem, zkontaktujte nás, abychom věděli, zda má smysl nabídku realizovat.

Pro příští školní rok2011/2012 tedy nabízíme všem dětem z Nové Vsi nad Nisou i okolí (nemusí být žáky místní MŠ a ZŠ) tyto kroužky:

keramika – pro děti od 4 let (začátečníci) – pondělky od 13.30 – 14.45h

– cena za pololetí Kč 950,–

keramika – pro starší děti a mládež (začátečníci i pokročilí) – úterky od 17.00 – 18.30h

– cena za pololetí Kč 950,–

keramika pro dospělé – začátečníci i pokročilí – pátky (2x měsíčně) od 18.00 – 20.00h

– cena za rok Kč 2 000,–

turisticko-dobrodružný kroužek – pro děti od 5ti let – pátky od 15.30 – 17.30h

– cena za pololetí Kč 1 200,–

pěvecký sbor Novovesánek– pro děti od 4 let – úterky od 14.30 do 15.30h

– cena za pololetí Kč 500,–

výuka hry na kytaru – pro děti i dospělé – úterky v odpoledních a podvečerních hodinách dle domluvy – cena za pololetí Kč 2 000,–

kroužek vaření – pro děti od 4 let – čtvrtky od 14.30 – 15.30h – cena za pololetí Kč 600,–

výuka hry na flétnu –termín  dle zájmu – cena za pololetí Kč 1 000,–

 

Veškeré výše uvedené aktivity zajišťuje občanské sdružení NOVOVESAN, na které se také obracejte s případnými dotazy, žádostmi o přihlášky, ale také s úhradami, omluvami či připomínkami.  Přihlásit se můžete již nyní. Stačí nás kontaktovat na pluharova@novovesan.cz nebo telefonicky na 602 770 103. Přehled o našich kroužcích můžete získat z prezentace na našich www.novovesan.cz.

O činnostech kroužků jste si mohli také v průběhu roku přečíst v místním zpravodaji. V září budete mít možnost přijít na Den otevřených dveří Novovesanu 4.9. od 10.00h, kdy proběhne poslední den zápisu na kroužky a bude možné shlédnout prezentaci naší činnosti. Budete se moci osobně seznámit s lektory našich aktivit a prodiskutovat s nimi případné dotazy ohledně náplně kroužků, vhodnosti pro Vaše děti atp. Věřím, že si jistě něco zajímavého právě pro Vaše dítě vyberete.

 

Hezké prázdniny přejí všichni lektoři Novovesanu

Příspěvek byl publikován v rubrice keramika, kroužky, sbor, turisti, volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.